На Тернопільщині депутата облради засудили на 2 роки за отримання 30 тисяч грн. хабара

Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно директора комунального підприємства Тернопільської обласної ради, який отримав 30 000 гривень неправомірної вигоди за «сприяння» у фінансуванні робіт по утепленню багатоквартирних будинків у м. Тернополі.

Розслідуванням встановлено, що директор комунального підприємства «Архбудсервіс» та одночасно депутат облради у липні 2015 року переконав підприємця –підрядника, у необхідності передачі коштів нібито для чиновників міськради за сприяння у подальшому фінансуванні робіт з утеплення двох житлових багатоквартирних будинків. Насправді, посадовець сам придумав схему привласнення 30 000 гривень та не збирався ці гроші нікому передавати. Підприємець, що займався термомодернізацією будинків звернувся до правоохоронців із заявою про вимагання у нього грошей. Керівник комунального підприємства був затриманий під час одержання ним 30 000 гривень неправомірної вигоди.

Погодившись із позицією прокурора, суд визнав винним обвинуваченого за ч.1 ст.190 КК України , за ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.1 ст.369 КК України та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі. 

Тернопільщина підприємство хабар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі