Податківці на Тернопільщині ліквідували незаконний трафік спирту

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області здійснюють заходи, спрямовані на недопущення в обіг алкогольних напоїв та сировини для їх виробництва, які становлять загрозу життю і здоров’ю людини.

Так, нещодавно встановлено факт виготовлення з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв. Фальсифікат розливався у приватному домоволодінні в антисанітарних умовах у пляшки, що вже були у користуванні. З метою надання «товарного вигляду» наклеювались підроблені марки акцизного податку.

Під час обшуку виявлено та вилучено 243 пляшки фальсифікованих алкогольних напоїв, 23 літри спирту, знаряддя для виготовлення та упакування фальсифікованих алкогольних напоїв.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 14,1 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Всього ж з початку року співробітники податкової міліції області з незаконного обігу вилучено 1,9 тис. літрів алкогольних напоїв на суму 280 тис.грн, 75,4 тис. літрів спирту на суму 7,4 млн грн. Завершено розслідування та направлено до суду кримінальні провадження стосовно 11 осіб, які займались незаконним виготовленням та реалізацією фальсифікованих алкогольних напоїв.

Тернопільщина спирт податківці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі