• Головна
  • Вперше у Тернополі буде створене дерево доброти
17:30, 26 квітня 2012 р.

Вперше у Тернополі буде створене дерево доброти

Сьогодні відбувається акція «Квітка добра і милосердя». Це традиційна акція, яку проводять у Тернополі вже вчетверте. У перший рік збирали кошти для дітей хворих на туберкульоз, згодом – для онкохворих дітей, у минулому році – для ветеранів. Цього річ акція приурочена одиноким лежачим людям похилого віку.

– Ми бачимо, що число одиноких людей щорічно зростає. І сьогодні ми стартуємо тут в обласній раді і обласній адміністрації. Якщо людина робить добре діло, тобто внесок, відповідно, вона отримує квітку – квітку добра і милосердя за свій добрий вчинок, – розповіла спеціаліст по роботі з молоддю тернопільської обласної організації товариства «Червоного Хреста» Тетяна Магера.

До речі, не усі депутати надто охоче підтримують благодійну акцію.

– Це залежить, на мою думку, від самої совісті, від самого депутата.  Є такі, що просто проходять і кажуть, що ми зараз повернемось, і так більше не повертаються. А є дійсно такі, яких не обов’язково навіть і просити, знають, що добре діло, і тому долучаються, – додала Тетяна Магера.

Продовжиться акція сьогодні на Театральному майдані о 14.00 годині. Тут студенти медичного університету та лікарі-терапевти з центру здоров’я будуть вимірювати охочим тиск, надавати консультації. А обмінюватимуть добровільні пожертви на квітки. Цього року також вперше у Тернополі буде створене дерево доброти.

– В театрі беремо декорації – два деревця, закупили стрічки червоного кольору – емблема Червоного Хреста на білому тлі. І людина з квіточкою зможе  піти додому, а стрічку причепити на деревце, – пояснила Тетяна Магера.

Загалом сьогодні по місту буде розташовано 14 пунктів збору коштів. До слова, у позаминулому році в рамках акції «Квітка добра і милосердя» було зібрано 6,5 тисяч гривень. Торік – 4 тисячі,  пише zz.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...