Чиновники запевняють, що Тернопільщина успішно розпочала опалювальний сезон

Готовність областей України до опалювального сезону, який внаслідок погодніх умов цьогоріч розпочався раніше, перевірив під час селекторної наради Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

У завершенні підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2016/2017 роки Тернопільщина виконує всі поставлені завдання. Про це інформував голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. Зокрема, Бережанською, Кременецькою, Тернопільською, Чортківською міськими радами, а також усіма без винятку районними державними адміністраціями вже прийнято розпорядження про початок опалювального періоду.

«Стовідсотково опалюються житлові будинки у містах Тернопіль, Теребовля, Почаїв та 474 дошкільних навчальних заклади області. Загалом на Тернопільщині від запланованого обсягу здійснено підготовку: 2 536 житлових будинків та 1 264 котелень», — зазначив очільник області.

До опалювального сезону підготовлено 1367 закладів соціальної сфери, серед яких: 474 дошкільних навчальних заклади; 830 загальноосвітніх навчальних закладів; 63 закладів охорони здоров’я. Загальний обсяг коштів, використаних на виконання підготовчих та ремонтних робіт у житловому фонді комунальної власності, складає 55,8 млн грн (100% від запланованих).

Також на даному заході присутні обговорили питання житлових субсидій. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав посилити роботу на місцях щодо призначення субсидій громадянам.

«На Тернопільщині житлові субсидії вже встигли оформити понад 201 тис. сімей. До слова, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість отримувачів субсидій зросла в чотири рази», — наголосив очільник Тернопільщини.

Також під час селекторної наради Степан Барна відзначив сприяння держави у наданні громадянам «теплих кредитів». За три місяці їх отримали вже 4 тисячі краян.

Тернопільщина опалення котельні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі