• Головна
  • Хоптян забрав у Щепановського землю
14:15, 26 квітня 2012 р.

Хоптян забрав у Щепановського землю

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян видав розпорядження, в якому зобов’язав голову Тернопільської РДА Віктора Щепановського скасувати видані в листопаді 2011 року два розпорядження щодо виділення величезних масивів землі.

Зокрема, видані Щепановським документи передбачали дозвіл на виділення земельної ділянки площею близько 5 гектарів на користь садового товариства “МОН-Едем” на території Підгороднянської сільської ради. Злі язики розповідають, що до цього товариства має стосунок один місцевий народний депутат з Партії Регіонів. До такої думки підштовхують перші букви назви “осередку” підгороднянських садівників.

Причиною скасування земельних розпоряджень Щепановського в ОДА вважають порушення низки статтей Земельного кодексу. Про це також вказано вказано в розпорядженні Хоптяна. Не виключено, що така принциповість намісника Януковича пов’язана з ревнощами до “побратима по партії”, який за його спиною в якості “смотрящого” підкеровує найжирнішими шматками, які є в розпорядженні підлеглих Хоптяна - пише zz.

Нагадаємо, що раніше чиновники ОДА наполягали на скасуванні земельного дерибану на території Острівської сільради, де навпроти м’ясокомбінату відомство Щепановського також дало дозвіл на безкоштовну передачу 8 гектарів сільської землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
Графік відключень струму на Тернопільщині на середу, 10 грудня
Оголошення