• Головна
  • Кияни збудують в парку «Топільче» спортивно-ігровий комплекс (відео)
14:54, 26 квітня 2012 р.

Кияни збудують в парку «Топільче» спортивно-ігровий комплекс (відео)

«Осередок здорового дозвілля» зроблять вже влітку в тернопільському парку. Там буде WiFi, кафе, спортивні майданчики, місця для відпочинку. Комплекс зроблять представники благодійної фундації «Відкриті серця України». Влада міста вже підписала меморандум про співпрацю з киянами і пообіцяла різносторонньо сприяти.

-       Земельна ділянка, яка знаходиться на території гідропарку «Топільче» була визначена пріоритетною для створення «Осередку здорового дозвілля» влітку цього року. Зазначена територія відповідає головному критерію проекту – зручність розташування і доступність для якомога більшої кількості мешканців міста» – сказав виконавчий директор Фонду Полтенко Євген.

Спортивно-ігровий комплекс складатиметься з 4-х модулів: Здоров’я, де займатимуться вуличним фітнесом, Спорт, майданчик для ігрових видів спорту, Дитина, де організують місце для найменших тернополян, та Дозвілля, там буде зона для відпочинку.  Прес-служба міської ради стверджує, що наше місто було обране серед багатьох інших. Загалом Фонд має намір протягом 2012 року профінансувати облаштування подібних об’єктів принаймні у трьох містах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Прийдуть без попередження і жорстко покарають": українців чекають масові штрафи до 100 000 гривень
"65-річним пенсіонерам виплатять по 3 700 грн": хто з українців отримає гроші в першу чергу?
Оголошення