Держава пішла на безпрецедентні кроки заради розвитку бізнесу – нардеп Микола Люшняк

Про інвестиції, економічні реформи та розвиток бізнесу в ефірі каналу «112 Україна» спілкувалися журналісти з депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Миколою Люшняком.

Предметом розмови став теперішній стан розвитку економіки та бізнесу, а також основні перешкоди, які на цьому шляху стоять. Журналісти поцікавилися думкою Микол Люшняка, щодо питання тиску на бізнес з боку державних органів, адже сам політик до влади прийшов з бізнесу і ця сфера є йому цілком знайомою.

- Дійсно, в нашій країні склалася така ситуація, що чиновник чи працівник поліції, чи колишньої міліції, чи податківці - вони в певній мірі тиснуть на бізнес. Мій товариш, який приїхав з Німеччини, хотів взяти землю і працювати на ній, це був 2011-2012 рік, і Служба безпеки України на нього тиснула так, що через 6 років він не витримав такого тону спілкування і виїхав з країни. Зрозуміло, що в таких умовах економіка розвиватися не буде, - наголосив Микола Люшняк.

Проте, на думку політика сьогодні держава пішла на безпрецедентні кроки заради розвитку бізнесу – ввела мораторій на перевірки. На підприємства працівник фіскальної служби, СБУ, екологічної служби чи будь-якої інспекції не має права прийти з перевіркою, а відповідно з інструментом тиску чи корупції. На разі дуже сприятливий економічний клімат для створення та розвитку своєї справи українцями.

нардепМиколаЛюшняк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі