![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:00, 27 квітня 2012 р.
Мешканці майже 70 гуртожитків Тернополя та області отримали можливість приватизувати своє житло
Державні гуртожитки Тернопільщини передано у комунальну власність територіальних громад.
Про це кореспондента УКРІНФОРМу повідомили у регіональному відділенні Фонду державного майна України в області.
«Відтепер мешканці майже семидесяти гуртожитків Тернополя та області отримали можливість приватизувати своє житло згідно чинного законодавства України, розповів начальник регіонального відділення згаданого фонду Михайло Шкільняк. – Цей процес був дуже складним. Адже не всі товариства погоджувалися передавати житло та гуртожитки у комунальну власність».
За словами Михайла Шкільняка, регіональне відділення вело тривалу претензійно-позовну роботу, аби відстояти право громадян на житло. Наприклад, тільки у гуртожитках комбайнового заводі і текстильного комбінату проживало понад 2700 осіб, в тому числі самотніх громадян, що законно претендували на власне житло.
Загалом, за весь період відстоювання конституційних прав жителів гуртожитків на житло представники регіонального відділення взяли участь у майже 250 судових засіданнях. Результат – понад 15 тисяч жителів області отримали тепер власне житло, в якому проживали десятиліттями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...