Яку роботу у Тернополі виконали працівники управління освіти та науки за 2016 рік?

Нові садочки, групи, облаштовано 76 спортмайданчиків, а також вчителі переможці на конкурсі "Вчитель року" - про роботу управління освіти та науки за 2016 рік прозвітувала начальник Ольга Похиляк.

- Порівняно з минулим роком у нас стало більше на тисячу учнів та 25 класів, - повідомила 20хвилин начальник управління освіти та науки Ольга Похиляк. - Реорганізовано дошкільний навчально-виховний комплекс №1, відкрито два садочки.

Також в цьому році відкрито шість груп в різних мікрорайонах міста за рахунок вивільнених приміщень. У садочках облаштували 76 спортивних ігрових майданчиків.

- Також спортмайданчики є в 6, 19 школах і зараз готуємо до відкриття в школі №8, - каже пані Похиляк. - До кінця жовтня відкриємо його. Окрім того ми створили усі умови для дітей з особливими потребами. Відкрито ще 7 груп з інклюзивною формою навчання. Раніше було 8 груп, а зараз - 15. Також відкрили логопедичні пункти при різних школах та садочках та групу для тотально сліпих у школі №8.

Окрім того Ольга Похиляк похвалила тернопільських педагогів за їхні здобутки на конкурсі "Вчитель року".

- За всі 25 років Незалежності такого ще не було, щоб відразу два вчителя з тернопільських шкіл перемогли у конкурсі "Вчитель року 2015" на всеукраїнському рівні, - зазначила Ольга Похиляк. - Тобто з чотирьох номінацій дві зайняли вчителі з 4 та 7 школи.

А у 2016 році три вчителі з тернопільських шкіл перемогли на обласному рівні і двоє з них увійшли в десятку кращих. Серед 7 500 шкіл 100 визнано кращими і 4 з них -тернопільських. А саме гімназія, 3, 29 і 16 школи.

Тернопіль звіт освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі