Епідемічна ситуація на Тернопільщині ускладнюється

Минулого тижня в обласному центрі показник захворюваності становив 190 випадків на 100 тисяч населення, при епідпороговому значенні 275 випадків на 100 тисяч населення, – розповідають у санепідслужбі Тернопільщини. Спостерігається тенденція до збільшення кількості хворих.

Лікарі б’ють на сполох. Оскільки в області донині немає вакцини від грипу. У зоні ризику – діти. Серед хворих на Тернопільщині – 70% особи до вісімнадцяти років, третина – школярі.
«Минулого тижня На Тернопільщині занедужало понад дві тисячі жителів. Це офіційна інформація. Розуміємо, що є випадки, про які ми не знаємо. Спостерігаємо ріст хворих на ГРВІ. Однак, поки що рівень захворюваності епідпорогу не перевищує. Випадків ГРИПу ми також наразі не реєстрували. Поки вакцини від цієї недуги в області немає, але як тільки буде – радимо вакцинуватися. Лише таким способом можна підсилити імунітет і вберегтися від вірусів ГРИПу. Як ми уже повідомляли, цього року у регіоні циркулюватиме три штами грипу. Радимо щеплюватися, поки епідемічний рівень не надто високий. Тож, як тільки надійде вакцина, радимо не зволікати зі щепленням», – каже зз лікар-епідеміолог обласного лабораторного центру Світлана Маціпура.

Зазвичай, від грипу щеплюється не багато жителів краю, – кажуть в обласній санепідслужбі. Однак лікарі радять не уникати вакцинації насамперед тим особам, які постійно перебувають серед великої кількості людей.

Тернопільщина грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі