Тернопільським водіям нагадують про необхідність замінити літні на зимові шини

Пора замінювати літні шини на зимові, – нагадують тернопільським водіям в управлінні патрульної поліції обласного центру. У разі недотримання рекомендації зростає ймовірність ДТП.

Водій таксі Іван Бобко тиждень тому замінив шини. Чоловік каже, що під час першої цьогорічної ожеледиці потрапив у невеличке ДТП. Тож далі вирішив не ризикувати.

«Зараз вночі і ранками дуже часто ожеледиця, невеликі заморозки. А я саме тоді найбільше працюю. Тому вирішив не ризикувати людьми, собою, машиною – замінив шини. Я їх підготував ще більше місяця тому. Люблю, що все в мене було по правилах, тоді до мене не буде ніяких претензій».

Правоохоронці кажуть, що за правилами дорожнього руху заміна шин – рекомендація, а не вимога, пише зз. Однак радять дотриматися цієї рекомендації. Оскільки у випадку ДТП страхові компанії не відшкодовують витрат, якщо зимові шини відсутні.

«Водіям необхідно проводити заміну літньої гуми на зимову, якщо середньодобова температура повітря становить від п’яти градусів тепла. Ми радимо водіям Тернополя дотриматися цієї рекомендації, оскільки це заради їхньої безпеки. Також не варто забувати і про вимогу їздити з увімкненими фарами на заміських дорогах. Нагадуємо ця необхідність діє до весни», – відзначив заступник начальника патрульної поліції Тернополя Олег Сороковий.

Відтак тернопільським водіям радять не зволікати: замінювати шини, не чекаючи першого снігу.

Тернопіль водії шини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі