Після скандалу людей стало більше,- офіціантка бару, в якому розважалися священики

Скандал, в якому замішані духівники високого сану УАПЦ, розбурхав не тільки службовців цієї церкви, але і всіх віруючих.

Днями на одному з всеукраїнських телеканалів показали сюжет, в якому тернопільський архієпископ Мстислав (Гук), керуючий Хмельницькою єпархією Української автокефальної православної церкви, в компанії настоятеля, скарбника і протоієрея церкви Різдва Христового Тернополя, танцює з дівчатами в барі, дає волю рукам, а в завершенні вчиняє бійку.

Новина про пригоди тернопільських священиків миттю розлетілася по всій країні. Головний герой відеоролика, архієпископ Мстислав, спочатку категорично заперечував свою появу в цьому тернопільському барі. Але було пізно. Переглянувши нещасливий відеоролик, в УАПЦ схопилися за голову. І негайно скликали Собор Церкви, на якому винесли вердикт гулякам-батюшкам.

- На засіданні Собор УАПЦ прийняв рішення відправити архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава в один з чоловічих монастирів УАПЦ для молитовного покаяння - розповів "КП" в Україні "протоієрей Руслан Матвієнко. - Куди саме - не можу уточнити, це внутрішнє рішення Церкви. Клірики, які на відео були з ним, поки відсторонені від служби на невизначений час. Для всіх нас, віруючих, це неприємна ситуація. Уточню, що архієпископ Мстислав каявся і вибачався за свою поведінку. Але ж з Євангеліє ми знаємо, що найзатятіші грішники каялися і ставали на шлях істинний. Всі ми не без гріха, і всі ми християни ...

Скільки часу любитель тусовок архієпископ Мстислав проведе в монастирі - невідомо, як видно, поки не відмолить свої гріхи. А обов'язки духівника такого сану виконуватиме його заступник, митрополит Андрей.

Поки архієпископ замолює свої гріхи в монастирі, в барі, де розважалися батюшки, від відвідувачів відбою немає. Пивний заклад знаходиться біля залізничного вокзалу. На вигляд - зовсім непрезентабельний бар-наливайка, обшарпаний і вбогий. Жителі Тернополя досі дивуються, чому високопоставлені духовні чини вибрали для своїх посиденьок саме цей заклад. Можливо, сподівалися, що місцевий контингент їх не дізнається, і ніяк не очікували, що все знімає прихована камера. До речі, в самому барі, який вже прославився на всю Україну, від коментарів категорично відмовляються. Але все ж дещо розповіли.

- Після скандалу людей стало більше, - посміхнулася нам жвава офіціантка. - Ми й раді.

ОФІЦІЙНО.

- У ніч на 28 вересня офіціант одного з барів натиснув тривожну кнопку, на місце приїхали співробітники Державної служби охорони, - розповів керівник прес-служби Національної поліції Тернопільщини Сергій Крета. - За попередніми даними, в закладі зав'язалася бійка. співробітники ДСО заспокоїли присутніх, які покинули бар. У зв'язку з численними публікаціями в ЗМІ, інформація про цю подію внесена до Єдиного реєстру досудових справ. Також правоохоронцями проводиться досудова перевірка щодо цього інциденту.

Розслідування проводять і в Державній службі охорони Тернопільській області. Результати обіцяли озвучити лише через тиждень.

скандалвУАПЦ священикивСіті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі