На Тернопільщині з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток (фото)

З 20 на 21 жовтня 2016 року біля с.Касперівці, Заліщицького рн,. Тернопільської обл. представники громадських організацій Тернопільщини, що входять до робочої групи з контролю за сферою охорони довкілля при Тернопільській ОДА, в котре виявили факти незаконного вилову риби на об’єкті ПЗФ національного значення.

– В результаті нічного громадського рейду з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток, висотою від 3м до 8м. Цього разу порушників не вдалося затримати. Всі сітки спалені на березі водойми, як вони горіли браконьєри з берегів добре бачили, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Андрій Об’єщик.

Громадськість стурбована, тому що 3 кілометри це не 300 метрів. Вважаємо, що такими діями або бездіяльністю контролюючих органів (НПП-Дністроовський каньйон, Екоінспекція, Тернопільрибоохорона) порушуються конституційні права громадян на екологію нашого краю.

На Тернопільщині з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток (фото), фото-1 На Тернопільщині з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток (фото), фото-2 На Тернопільщині з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток (фото), фото-3 На Тернопільщині з водойми було знято близько 3-ох кілометрів браконьєрських сіток (фото), фото-4
Тернопільщина сітки браконьєри
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі