• Головна
  • В тернопільських дитсадках відкриють 4 інклюзивні групи для "особливих" діток
19:00, 22 жовтня 2016 р.

В тернопільських дитсадках відкриють 4 інклюзивні групи для "особливих" діток

Для забезпечення прав дітей із особливими потребами у Тернополі на базі ДНЗ №2 буде створено спецгрупи. Всього передбачено чотири інклюзиві групи, в яких навчатимуться найменші тернополяни.

Про це під час вчорашньої сесії Тернопільської міської ради заявила очільник міського управління освіти і науки Ольга Похиляк. Це – один із завершальних кроків експерименту «Інклюзивна освіта дошкільників в контексті дитиноцентризму».

Для реалізації ініціативи із міського бюджету передбачили додаткові кошти на спецоблаштування груп ДНЗ №2 засобами, що полегшують навчання та розвиток дітей з особливими потребами, пишуть Тернополяни.

- Управління освіти і науки ТМР подбало про додаткову матеріально-технічну базу для дітей, які навчаються у інклюзивних класах, - каже Ольга Петрівна. - Ми врахували всі моменти. Особливо для дітей з проблемами зору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дитсадок #освіта
ТОП новини
"65-річним пенсіонерам добряче збільшать пенсію, але є умова": що потрібно зробити, аби виплати зросли
"Мобілізація після 60 років, ТЦК заберуть цієї весни літніх чоловіків з однією ознакою": ким сильно цікавляться ТЦК?
"Тарифи на світло, газ і воду для простих українців": які зміни запровадили після зимових обстрілів та енергетичного тиску?
Українців у США депортовують навіть із документами: деталі затримань і масових рейдів ICE
Оголошення