Через закриття найбільшої лабораторії на Тернопільщині без роботи залишиться півсотні працівників

56 працівників ДУ "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ УКРАЇНИ" готували до звільнення. Підприємство ліквідують, тому працівники залишаться без роботи. Працівники служби зайнятості зустрілись з працівниками, щоб навчити шукати роботу.

— Питання масового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців та працівників. Головне у даній ситуації оперативно та невідкладно надати необхідну допомогу та консультації. Підприємтсво, згідно з рішенням засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу, припиняє свою діяльність у зв’язку з ліквідацією, — повідомили Добі в службі зайнятості.

Працівників ознайомили зі станом ринку праці в регіоні, соціальними послугами служби зайнятості, попитом на робочу силу.

"Корисною для присутніх стала інформація про можливості підбору вакансій із бази даних центру зайнятості та єдиної бази даних вакансій по Україні, професійне навчання, стажування, започаткування власної справи. Для співробітників, вік яких більше ніж 45 років, було наголошено на можливості отримання ваучера на перенавчання, завдяки якому можна безкоштовно отримати нову освіту або підвищити кваліфікацію", — йдеться в повідомленні.

— Головне — бути активними та наполегливими у пошуку прийнятного місця праці. А фахівці центру зайнятості допоможуть зорієнтуватись на ринку праці та нададуть необхідний комплекс послуг для сприяння у працевлаштуванні, — зазначила начальник відділу МРЦЗ Лариса Дмитренко

Тернопільщина робота лабораторія закриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі