Депутат міськради вимагає навести лад в тернопільських парках

Встановити відеокамери біля комунальних атракціонів у парках міста та запровадити квитки з двома рівнями контролю пропонує депутат міської ради від "Об'єднання "Самопоміч" Олег Нитка. Це дозволить відстежити реальну кількість відвідувачів атракціонів та збільшити надходження від цих послуг до бюджету. Відповідний депутатський запит він подав під час чергової сесії міської ради.

Олег Нитка повідомив, що постійна комісія міської ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту здійснила моніторинг комунальних атракціонів і виявила зловживання під час продажу квитків, пише ЗЗ. За його словами, один і той же квиток працівники атракціонів продають відвідувачам по декілька разів. Коли контролер перевіряє квиток, то не перериває його, а забирає і ховає у кишеню, а потім усі зібрані таким чином квитки знову передає касиру. Віконечка у касі закриті фіранками і різними дрібницями тому покупець не бачить чи йому дають новий, щойно відірваний квиток з пачки, чи вже використаний. Такі порушення, як зазначив депутат є систематичними, через це бюджет втрачає десятки тисяч гривень. Натомість, працівники скаржаться, що старими комунальними атракціонами, які дешевші від комерційних, користується менше людей, і що вони є збитковими.

Щоб дізнатися реальну ситуацію Олег Нитка пропонує ряд змін. Необхідно замовляти квитки з двома рівнями контролю. При продажу одна частина буде залишатиметься в касира, а інша віддаватися клієнту і її будуть переривати при вході в атракціон. Щоб люди могли бачити, що їм продають треба забрати різні шторки і тюлі та прикраси з вікон каси. Для відвідувачів треба встановити інформаційні таблички з правилами продажу квитків та біля атракціонів встановити відеокамери, щоб відстежити скільки людей їх відвідує.

Запропонував депутат також змінити і керівництво Об’єднання парків культури і відпочинку. На його думку при таких нововведеннях від атракціонів до міського бюджету надходитиме набагато більше коштів, за які можна буде закуповувати нові розважальні об’єкти для міських парків.

самопомічТернопіль ОлегНитка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі