У Тернополі діє виставка понад 20 чудотворних ікон

Виставка ікон, які пережили не одну війну, та ті, що визнані чудодійними, розпочала свою роботу в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 18 жовтня. Діятиме експозиція упродовж двох тижнів.

Загалом представлено 21 чудотворний образ, короткий опис історії до кожного з них та молитовне намірення. Експозиція створена в рамках проекту «Громада і місто», пише tdmu.edu.ua. «Реалізовуючи концепцію духовного розвитку міста, ми вирішили втілювати в життя проекти, які би надихали людей на переосмислення свого буття. Ми прагнули на прикладі відомих історичних постатей чи лідерів націй наштовхувати громадян на самовдосконалення. Розпочали ми свої культурно-духовні проекти з показу репродукцій картин Тараса Шевченка. До речі, ця виставка користувалася чималою популярністю. Інший крок – це створення експозиції ікон Пресвятої Богородиці нашого краю. Ми зібрали копії тих образів, які є в Тернопіллі, щоб вони презентували різні конфесії і були доступні для споглядання та вивчення. До кожного зображення додано історію про нього, проявлення чудодійності ікони і молитва-намірення», розповів один з координаторів проекту Ігор Ковалик.

Експозиція була сформована два роки тому і її встигли вже побачити у більшій половині шкіл Тернополя. Організатори вирішили показати виставку також у вищих навчальних закладах. 

Тернопіль виставка чудотворні ікони
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі