• Головна
  • У Тернополі планують «оживити» Бюро судово-медичної експертизи
11:00, 25 жовтня 2016 р.

У Тернополі планують «оживити» Бюро судово-медичної експертизи

Структура фінансується з обласного бюджету, але фактично підпорядковується органам внутрішніх справ. Багато років на установу не звертали уваги, але зараз вона має всі шанси стати сучасною та модернізованою.

Бюро судово-медичної експертизи займає приміщення у двох будівлях. Одна – на вул. К. Острозького, інша – приміщення обласної психоневрологічної лікарні. У центрі міста працівники структури займаються прийомом громадян, видачею довідок, зняттям побоїв тощо. В іншому приміщенні проводять саме експертизу.

– Щодо відділень у психоневрологічній лікарні, то можу сказати, що люди там працюють у жахливих умовах, – каже Номер один голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. – Особисто там був. Натомість навантаження на працівників Бюро збільшилося в рази. Тепер вони змушені виїжджати на кожен випадок, а у їхній роботі з’явилося багато загроз.

Днями в обласній раді відбулася зустріч представників структури та апарату ради, де й говорили про шляхи покращення умов роботи служби. Недостатнє матеріально-технічне забезпечення, брак кваліфікованих кадрів та значне перевантаження судмедекспертів у зв’язку із введенням в дію нового Кримінального кодексу – це основні проблеми структури. Окрім цього, гостро стоїть питання в необхідності центрів судмедекспертиз у районах області, принаймні одного на кілька районів.

– Уже давно управлінням охорони здоров’я було розроблено проект щодо створення сучасного Бюро судово-медичної експертизи. Його вартість – понад 5 млн. грн., – розповідає Віктор Овчарук. – Проектом передбачено будівництво окремої будівлі, де можна було б розмістити всі підрозділи структури.

Сторони ознайомилися з проектом, однак у представників Бюро є деякі зауваження до нього. Тож зараз керівництво структури готує свої пропозиції.

– Найближчим часом плануємо переглянути проект. Уточнити, які кімнати ним передбачено, яка кількість людей там зможе працювати. Не виключено, що ми підемо шляхом інвестицій. Бюро має доволі хороше приміщення у центрі міста. Його можна продати, а за рахунок виручених коштів збудували нове окреме. Думаю, знайти територію для нього буде не складно, – каже Віктор Овчарук.

Представникам служби запропонували представити власне бачення виходу із ситуації, що склалася, і надати його обласній раді.

«Питання важливе, без сумніву, а тому будемо знаходити можливості спільними зусиллями вирішувати проблеми», – додав Віктор Овчарук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #судмедекспертиза #бюджет

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
"Несамовитий дощ і гроза ринуть потоками на тлі спеки, негода пре тільки в конкретні області": де в Україні буде злива?
Оголошення
live comments feed...