
14:00, 25 жовтня 2016 р.
З наближених до бойових дій українських територій у Тернопіль приїхав «Потяг Єднання України»
Сьогодні, 25 жовтня, о 9:00 на залізничному вокзалі Тернополя було людно – з наближених до бойових дій українських територій в місто приїхав «Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Зустрічали його оркестр і кілька десятків тернополян.
З Луганської та Донецької областей приїхали півтори сотні дітей та два десятки військових. Усі вони взяли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному проекті «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
20 жовтня учасники виїхали з Києва, далі по маршруту були Вінниця, Хмельницький, Кам’янець-Подільський. Протягом сьогоднішнього дня вони гостюватимуть у Тернополі, пише БезТабу.
«Це – такий спільний проект Генштабу і освіти для того, щоб діти ознайомились із побутом і життям Центру та Заходу України, - пояснює міського голови Тернополя Леонід Бицюра. – Зрозуміло, що такі речі були традиційними 5 і 10 років тому, коли ми приймали різдвяні потяги. Напевно, такий проект на часі, щоб діти знали, що тут нічого страшного не відбувається. Наприклад, що на вулицях не б’ють російськомовних. На жаль, такий стереотип є».
У планах гостей – кілька екскурсій та знайомство з місцевими традиціями. Зокрема, усі вони зустрінуться з родиною загиблого героя Небесної сотні Тараса Слободяна і візьмуть участь у відкритті йому меморіальної дошки. Також відвідають музей політичних в’язнів та військову частину. О 22:00 учасників проекту чекатиме потяг, який повезе їх до наступного пункту призначення.
«Їдемо по Заходу України, щоб суспільство розуміло, що країна і народ у нас єдині. Я особисто сьогодні розказуватиму, чим живуть Збройні сили України, що ми сьогодні одягнуті, не голодні та озброєні», - розповідає начальник відділення культурологічного забезпечення військ (сил) Центру морально-психологічного забезпечення Збройних сил України полковник Микола Матвійчук.
Попереду у дітей та військових ще близько 10 міст.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:11, 30 червня
33
11:49, 1 липня
25
11:49, 1 липня
13
live comments feed...
Коментарі