• Головна
  • У Тернополі розшукують двох жінок, яких підозрюють у шахрайстві
15:30, 30 квітня 2012 р.

У Тернополі розшукують двох жінок, яких підозрюють у шахрайстві

Співробітники Тернопільського міського відділу внутрішніх справ розшукують двох жінок, яких підозрюють у шахрайстві.

Пройдисвітки, фотороботи яких ви бачите, під приводом зняття поробів та ворожіння, обдурили неповнолітню дівчину, забравши у потерпілої ювелірні вироби.

Одна із шахрайок віком 30-40 років, схильна до повноти, зріст приблизно 167 сантиметрів, волосся русяве. Була одягнута у чорні штани, куртку та коричневу майку.

Друга шахрайка віком 25-35 років, худорлява, зріст 167 сантиметрів, волосся фарбоване. Була одягнена у голубі джинси, яскраву футболку. З собою мала чорну жіночу сумочку.

Кому що-небудь відомо про розшукуваних, телефонуйте у Тернополі на номери телефонів 27-13-72, 27-12-30 або 102 у будь-який відділ внутрішніх справ.

У Тернополі розшукують двох жінок, яких підозрюють у шахрайстві, фото-1
У Тернополі розшукують двох жінок, яких підозрюють у шахрайстві, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...