У Тернополі шахраї вкрали у пенсіонера 10 тисяч доларів

На службу 102 постійно надходять виклики про шахрайство. Патрульна поліція опрацьовує кожен виклик та застерігає громадян бути більш обачними та не довіряти стороннім особам.

26 жовтня зателефонував пенсіонер і повідомив, що невідомі особи шахрайським способом заволоділи його коштами. У чоловіка з квартири зникли 230 доларів та 13 500 гривень.

– Коли ми приїхали на виклик, літній чоловік розповів, що на автобусній зупинці до нього підійшли невідомі і запитали де можна швидко обміняти валюту, – розповідає інспектор Володимир Кіянський, – слово за слово, чоловіки розказали, що їх родич потрапив в страшну ДТП і терміново необхідні гроші на лікування. Він погодився віддати їм 5 тисяч гривень у заставу за 10 тисяч доларів.

Пенсіонер привів шахраїв до квартири. Допоки двоє осіб спілкувалися з ним, інший стежив, звідки дружина дістає гроші. Коли незнайомці покинули квартиру, літня жінка виявила, що у кейсі немає 10 тисяч доларів. Також зникли усі її заощадження. Вона й тоді зрозуміла, що потрапила на гачок шахраїв і викликала патрульних.

Також нещодавно до інспекторів звернувся заявник, який перерахував передоплату за купівлю автомобіля у сумі 8 тисяч гривень. Коли зателефонував продавцеві, щоб з’ясувати усі деталі покупки, номер був недоступний. Тоді чоловік зрозумів, що його ошукали.

Тернопіль шахраї пенсіонер долари
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі