Річницю ЗУНР у Тернополі відзначатимуть святковим концертом

Урочиста академія та святковий концерт з нагоди  98-ої річниці від Дня проголошення Західноукраїнської народної республіки відбудуться 31 жовтня 2016 року о 17.00 год у ПК «Березіль».

«Проголошення ЗУНР — це один з проявів боротьби українського народу у відстоюванні ідеалів самостійної незалежної держави, свободи та демократії. Наше завдання – гідно вшанувати річницю створення ЗУНР. Це наша історія, яку ми не маємо права забути», — зазначив начальник управління культури обласної державної адміністрації Григорій Шергей.

Отож з нагоди відзначення пам’ятної дати запрошуються представники громадських, політичних організацій,  духовенство та активні громадяни — тернополяни й гості міста — взяти участь в урочистостях та спільно віддати шану визначним сторінкам нашої історії. У рамках урочистостей у палаці культури «Березіль» відбудеться творчий звіт колективів Тернопільського державного музичного училища.

До слова, з часу трагічних подій Революції Гідності, захід такого рівня у ПК «Березіль» за останні три роки проводиться вперше. Урочистості відбудуться 31 жовтня 2016 року о 17.00 год у ПК «Березіль». Вхід вільний.

Довідково: історія ЗУНР тісно переплетена з історією Тернопільщини, адже саме Тернопіль у грудні 1919 року на певний період відігравав роль столиці Західно-Української Народної Республіки. Існування ЗУНР продемонструвало здатність українського суспільства творити свою державу і стало прикладом політичної зрілості, національної єдності та розуміння державних інтересів.

ЗУНР Тернопіль концерт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі