Михайло Головко виграв суд в очільниці Нацбанку Гонтаревої (документ)

Цього тижня Тернопільський міськрайоний залишив без задоволення позов голови Національного банку України Валерії Гонтаревої на народного депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайла Головка.

Ще навесні цього року голова Нацбанку Валерія Гонтарева, від імені структури, подала в суд на Михайла Головка за нібито хибні звинувачення. Справа стосувалася фактів умисного знищення держустановою банку «Хрещатик», які озвучив тернопільський «свободівець». Чиновниці не вдалося захистити ділову репутацію Нацбанку і суд вона програла.

Після того, як стало відомо про позов у суд, Михайло Головко запевнив, що інформації, яку він має у наявності, цілком досить, аби виграти справу. Підтвердження фактів, про які він говорив публічно, були надані суду на розгляд і 24 жовтня справа була закрита на користь нардепа.

- Гонтарева подала на мене в суд з аргументами про те, що я її звинуватив в причетності до ліквідації банку «Хрещатик». За час її управління було знищено більше 80 українських банків, присутність російських банків у фінансовому секторі України зросла з 10% до 40%. Тобто, це завдяки «успішному» управлінню Гонтаревої. Вона займає антиукраїнську позицію, вона робить рефінансування російських банків таких як «Промінвестбанк», «Сбербанк», «ВТБ», «Альфа-Банк» і так далі. В той же час, банк «Хрещатик» був один із банків, в якому була державна частка, в тому числі 25% Київської міської ради. Він був повністю достатній і це тільки за її вказівками, коли почали виводити з нього капітал, ситуація змінилася. Вона подала на мене в суд, що це не правдива інформація, але суд підтримав мою позицію і спростував звинувачення Гонтаревої, - зазначив Михайло Головко.

ГоловковигравсудвГонтаревої
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі