На Тернопільщині призов триватиме до кінця осені

Осінній призов на Тернопільщині завершується тридцятого листопада. Усіх юнаків від вісімнадцяти до двадцяти семи років запрошують до військкомату. Хлопців запевняють: призовники участі в бойових діях не беруть.

Призов ще триватиме місяць. За цей час повістки отримають тисячі українців. Однак точну кількість призовників у Генштабі не називають.

«Служити в армії – це обов’язок кожного чоловіка. Він має вміти і знати, як захистити Батьківщину. Нині служба в армії – це не лише обов’язок, а й престиж. Тому радимо не уникати отримання повіток. А також нагадуємо про відповідальність тих, хто уникає служби. Навіть якщо повістка не прийшла, свідома людина призивного віку має сама з’явитися до військкомату», – відзначив ЗЗ т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Олександр Скумбрій.

Також держава заохочує контрактників високими зарплатами і «соціальними пакетами». За словами т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Олександра Скумбрія, тим, хто захоче вступити в лави Збройних сил України і підписати контракт виплачуватимуть одноразову грошову винагороду в сумі 10 тисяч гривень.

Тернопіль призов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі