За якими цінами продавали у Тернополі продукти на сільськогосподарському ярмарку?

Традиційний  сільськогосподарський ярмарок провели різних мікрорайонах Тернополя 29 жовтня. Тернополяни кажуть, що деякі продукти трохи дешевші, ніж на ринку.

З 8-ї години ранку на масивах «Дружба», «Східний» та «Сонячний» можна було придбати крупи, цукор, борошно, рибу, молочні вироби, овочі, фрукти, м’ясо, мед за цінами виробника.

Сільськогосподарський ярмарок міська рада організувала, щоб забезпечити жителів міста широким асортиментом продукції та товарами підприємств харчової та переробної промисловості з різних районів області. Передбачалося, що ціни на сільськогосподарському ярмарку будуть на 10-15% нижчі, ніж на ринку міста чи супермаркетах, пише 20 хвилин

На майданчику перед центральним стадіоном на «Східному» яблука коштували 8-12 грн за кг, картопля - 2,4 грн за кг, капуста - 2,5-3 грн за кг,  морква - 3 грн за кг, олія - 43-45 грн за 2 л та 105 грн за 5 л, сир твердий - від 85 за кг, яйця - 1,8 грн за шт., риба - 47 грн за кг, цукор - 6,5 грн за кг, батон - 7 грн, ковбаса - від 65 грн.

Нагадаємо, у зв'язку з тимчасовим призупиненням регулювання ціни на продукти соціального вжитку ціни таки підвищились.

Люди готові вистоювати довжелезні черги, аби придбати продукти дешевше на декілька гривень. Найбільше люди купляли сир, олію, м’ясо та макарони. 

Пенсіонерка Ольга Валеріївна каже, що ціни майже такі ж як на ринку, проте нижчі, ніж у супермаркеті. 

- Придбала п’ять літрів олії за 105 грн, а вчора на ринку бачила за 108, - каже жінка. - А в супермаркеті взагалі - 135 грн. А от з маслом прогадала - купувала в так-сяк загорнутій упаковці, спробувала на смак, а це виявився маргарин.

Ціни ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі