Дефіцит? В мережі супермаркетів Тернополя деякі продукти продають з обмеженнями (Відео)

Купити солодощів за акційною ціною більше, аніж рекомендує магазин, не зміг тернополянин в мережі "Сільпо". Продавці пояснили це тим, що такі умови акції - не більше п'яти штук одним чеком.

Чоловік при інцидент написав на у рубриці "Новини читачів" на сайті "20 хвилин".

"Сьогодні стався дивний інцидент у магазині Сільпо, що знаходиться за адресою м.Тернопіль вул. Живова, 15а. Намагався купити більше пяти штук вафель Roshen Krock з начинкою какао/молочною/горіховою, 40 г (акційна ціна 2,99 грн), проте на касі стикнувся з наступною проблемою: усім касирам є чітка вказівка від керівництва продавати акційні товари у кількості не більше 5-ти штук на один чек чи в одні руки, я так і не зрозумів цього.

В умовах акції вказано, що магазин "рекомендує" брати акційний товар не більше п'яти штук, проте рекомендація, це НЕ заборона. Вважаю цо працівники магазину Сільпо грубо порушують права споживачів, вводячи обмеження які не передбачені ні умовами акції ні Законами України.

Хотілося б почути коментарі офіційного представника магазину Сільпо у м.Тернополі.

Наразі відео надіслано команді "Ревізора" на "Новий Канал", можливо воно буде прокоментовано юристами проекту "Ревізор" на передачі "Страсті за Ревізором", ведучим якої є Сергій Притула, який також вважає себе тернополянином" - пише тернополянин.

Чоловік також написав скаргу в книгу скарг та пропозицій закладу.

конфлікт магазин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі