Навчальні заклади Тернополя потребують допомоги з боку батьків

У майбутньому бюджеті Тернополя на 2017 рік, який депутати міської ради приймуть уже незабаром, передбачать гроші на освіту. Передусім дбатимуть про зарплати та ремонти навчальних і дошкільних закладів. Однак 100% потреб шкіл і садочків видатки з міської казни не покриють.

Про це сьогодні, 31 жовтня, під час прес-конференції розповіла начальник міського управління освіти та науки Ольга Похиляк.

Гроші, зазначає чиновниця, передбачать на продовження асфальтування прилеглих територій садочків Тернополя, ремонт дахів і заміну старого електрообладнання на нове енергозберігаюче, пише БезТабу. Також із міського бюджету фінансуватимуть закупівлю техніки у комп’ютерні класи. Школи та дитсадки матимуть право отримати з бюджету міста також гроші на штори, килими, вікна та двері тощо.

А от на плечі батьків ляжуть витрати на купівлю розвиваючих матеріалів, книжок, моделей, карт, атласів, канцелярії.

«Хочу звернутись до батьків, меценатів. Якщо у вас є така можливість, то навчальні заклади міста потребують вашої допомоги. Це добровільно. У нас видані накази про заборону збору коштів, але на поповнення матеріально-технічної бази та ремонти з держбюджету, державної субвенції практично коштів не виділяють – працює суто міський бюджет», - каже Ольга Похиляк

Також не варто хвилюватися щодо того, чи візьмуть вашу дитину у дошкільний навчальний заклад, якщо змоги здати гроші немає. Усі внески, пояснює Ольга Похиляк, є благодійними, тому платити чи не платити – вирішують самі містяни.

Тернопіль школа батьки допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі