
18:00, 10 листопада 2016 р.
Історичне місто Тернопільщини перемогло у спецномінації конкурсу “7 чудес України”
Теребовля – серед переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» у спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Церемонія нагородження переможців акції відбулася 9 листопада у Великій лаврській дзвіниці Києво-Печерської лаври “7 чудес України: історичні міста та містечка”.
Акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» – це вже V етап всеукраїнської акції «7 чудес України», ініціатором і організатором якої є Фонд Миколи Томенка «Рідна країна». У попередні етапи вже визначали: «7 історико-архітектурних чудес України» (2007 р.), «7 природних чудес України» (2008 р.), «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» (2010 р.) та «7 чудес Києва» (2013 р.).Нагадаємо, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала у березні 2016 року. 1 червня серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб позмагатися за звання переможця. Паралельно з презентаційними прес-турами відбувалося Інтернет-голосування на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua та анкетування експертів.
Переможці традиційно визначалися за сумою результатів Інтернет-голосування та опитування експертів (50/50). До числа 100 експертів входять керівники національних заповідників, музеїв, кафедр туризму вищих навчальних закладів України, науковці та експерти у галузі туризму, представники туристичних компаній, що займаються внутрішнім туризмом.
Отож, за сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі міста-переможці в акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» (ЗА АБЕТКОЮ):
• Бердянськ (Запорізька обл.)
• Біла Церква (Київська обл.)
• Галич (Івано-Франківська обл.)
• Диканька (Полтавська обл.)
• Канів (Черкаська обл.)
• Ніжин (Чернігівська обл.)
• Хуст (Закарпатська обл.)
Крім того, Оргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Спецномінаціями відзначено:
• Бердичів (Житомирська обл.)
• Жовква (Львівська обл.)
• Теребовля (Тернопільська обл.)
«Реально переможцями цієї акції є 10 міст, оскільки про усіх них в наступному році будуть відзняті фільми та виготовлена різноманітна поліграфічна продукція. Таким чином, інформаційна та просвітницька кампанія туристичної привабливості цих 10 міст триватиме і протягом наступного року» , – зазначив голова Оргкомітету Микола Томенко.
Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на українських телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:14, Сьогодні
39
12:24, Сьогодні
31
12:22, Сьогодні
25
15:53, 10 лютого
09:47, 14 лютого
23
live comments feed...