Комерційний шпіонаж

Комерційний шпіонаж - збір інформації, документів, матеріалів, зразків, інших відомостей, що становлять службову комерційну або промислову таємницю, який наразі триває приховано, має на меті завоювати ринок, отримати переваги в бізнесі, матеріальну вигоду або економію на придбанні інновацій.

Комерційний шпіонаж, як послуга детектива - має на меті оптимізувати витрати часу і ресурсів, необхідних для випередження конкурентів, підтримки лідируючої позиції шляхом виходу на нові ринки, економії в ході виробництва або надання послуг, поліпшення бізнес процесів - в області розвитку конкурентами інновацій або ідей.

Використовується комерційний шпіонаж як потужний інструмент розвідки, в інтересах зацікавлених осіб, якими можуть бути як великі, середні і навіть невеликі організації так і державні структури. Для комерційного шпіонажу детективне агенство «Форсеті» використовує оперативні і технічні методи, що дозволяє отримати практично будь-яку інформацію.

На рівні окремих організацій розвідка в формі шпигунства власними силами недопустима - підприємство не має повноважень на подібну діяльність та в разі виявлення дій співробітників організації пов'язаної зі шпигунством - несе як репутаційні ризики, так і ризик відповідальності згідно із законом,тому детективне агенство «Форсеті» готове надати Вам свою допомогу у вирішенні даного питання.

Комерційний шпіонаж, фото-1

Комерційне шпигунство, має масу економічних переваг, і допустиме використання в інтересах конкретної організації - тільки третьою особою. Ця особа - приватний детектив.

Повертаючись до методів шпигунства, - технічні засоби зараз настільки розвинені, і настільки дешеві, що використовуючи оперативні навички, досвід, об'єктивне розуміння, приватний детектив може отримати інформацію практично з будь-якого приміщення, з обладнання, від будь-якої людини, не вступаючи в прямий контакт. Більш детальніше з методама отримання інформації та перевірки на пристрої підслуховування та шпигунства Ви можете ознайомитись тут http://detective-agency.com.ua/perevirka_zhuchkiv.php.

Таким чином, промислове шпигунство незамінне в основних областях діяльності будь-якої організації, що є ключовими для життя і розвитку будь-якої комерційної організації, фірми, компанії або групи осіб. Перша область - отримання таємної інформації, в якій організація зацікавлена, і яка найчастіше на нерозумних підставах ховається конкурентами, партнерами, і іншими колективами. Друга область - приховування власних таємниць є результатом думок і ідей, народжених в організації і недопустимих до поширення в конкурентному середовищі. 

Отож детективне агенство «Форсеті» допоможе Вам прийняти правильні рішення та вирішити всі Ваші питання в рамках закону України.

Комерційний шпіонаж, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі