![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
18:00, 12 листопада 2016 р.
Тернополян масово обкрадають кишенькові злодії
Засоби зв’язку та гаманці є найпоширенішими об’єктами крадіжок, особливо у так званих кишенькових злодіїв. Однак у багатьох випадках власники потерпають від власної легковажності.
Лише за минулу добу тернопільські правоохоронці задокументували три крадіжки мобільних та портмоне з прилавку у торгових закладах.
Допоки потерпілі купували розглядали чи приміряли товар, телефони та гаманці ставали легкою здобиччю злодія. Їх власники необачно залишили на прилавку.
Невідомий крадій вполював гаманець у магазині “Єврошоп” . Допоки покупець вибирав, який з відкладених товарів буде купувати, хитрий злодій пильнував поруч, і непомітно викрав гаманець залишений на прилавку. Дороговартісний засіб зв’язку зник, у тернополянки в салоні краси. Адміністратор закладу всього на декілька хвилин залишила його без нагляду на столі, чим і скористався хтось з недобросовісних клієнтів
Ще одна тернополянка вибирала з продавцем квіти, а відкриту сумку телефоном залишила на прилавку. Мобільний швидко привласнив невідомий зловмисник.
Правоохоронці радять бути обачними. Не залишайте без нагляду особисті речі у громадському місці чи торговому закладі. Не викладайте на видне місце мобільний телефон, не залишайте відкритою сумку чи портмоне навіть тримаючи її в руках. Професійний злодій витягне усе цінне швидко і непомітно.
Пам’ятайте, що де б ви не перебували, слід керуватись здоровим глуздом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...