
10:30, 11 травня 2012 р.
Екс-соратник Заставного Петро Гринчишин тепер керує тернопільськими тролейбусами
Після розколу в обласній організації «Фронту Змін» патриції-засновники тернопільського осередку пішли до теперішнього очільника Романа заставного у жорстку та непримиренну опозицію.
Опозиційний Петро Гринчишин тепер працює у дуеті зі своїм однодумцем Андрієм Масюхом, вмостившись у кріслі затупника керівника КП «Тернопільміськелектротранс», який городяни називаю – тролейбусним депо.
Тепер точно зрозуміло, що Петру Гринчишину, ні за яких обставин, не доручать керувати виборчою кампанією Фронту Змін. У колах наближених до Романа Йосиповича стверджують, що у авангарді його кампанії стоятиме, палкий прихильник Стіва Джобса – Степан Барна. Мабуть, з великою долею вірогідності, на пункті головнокомандувача, ми не зможемо побачити таких депутатів тернопільської міської ради, як Володимир Кузьма та Андрій Мастюх, пише Електорат.
Тепер стара-нова команда, у складі екс-директора КП «Тернопільміськсвітло»Юрія Козіцького, а зараз начальника управління розвитку інфраструктури ТОДА та екс-заступника мера з питань будівництва Володимира Дідича, буде перейматися виборчими перспективами Романа Заставного.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...
Коментарі