• Головна
  • Мерія Тернополя заборонила продаж тварин на Шептицького через сказ
10:45, 11 травня 2012 р.

Мерія Тернополя заборонила продаж тварин на Шептицького через сказ

Несанкціонована торгівля тваринами на перехресті вулиць Живова-Шептицького загрожує безпеці тернополян. Нещодавно виявлено випадки сказу у тварин, куплених на цій території.

На засіданні НПК територію несанкціонованої торгівлі на перехресті вулиць Живова-Шептицького визнали небезпечною зоною щодо сказу тварин та заборонили їхній продаж.

Ліквідовувати несанкціоновану точку продажу тварин будуть представники УМВСУ в Тернопільській області та муніципальної поліції.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"Нові правила роботи ТЦК накрили Україну, водіїв чекає несподіванка": запрацюють ці процедури перевірок та нововведення
Оголошення