• Головна
  • З потягом, який іде через Тернопіль, розбиратиметься Азаров
19:30, 11 травня 2012 р.

З потягом, який іде через Тернопіль, розбиратиметься Азаров

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручить “Укрзалізниці” вивчити доцільність скасування нічного потягу Київ-Львів. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Я дам доручення “Укрзалізниці” розібратися з цим потягом. Я не зовсім іноді згоден з керівництвом залізниці. Іноді вигідно і зручно провести ніч в потязі, щоб рано вранці бути в якомусь місті і день витратити для вирішення певних питань, а ввечері так само повернутися після роботи додому”, – зазначив Азаров.

Прем’єр при цьому погодився, що система, за якою будуть курсувати тільки денні потяги може бути зручною не для всіх.

“Для тих, хто береже свій час і розраховує повний робочий день провести, виконуючи якісь справи, це може бути не зовсім зручно. Тому я ще раз доручу керівництву залізниці вивчити і доповісти з цього питання”, – обіцяв прем’єр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Погляд
ТОП новини
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на світло зміниться з 1 вересня, українцям назвали оновлені ціни на електрику": скільки коштуватиме 1 кіловат
"Зливи, грози та похолодання накриють Україну на цілий місяць": вітер, дощ і низька температура ввірвуться в ці області
"Нові правила роботи ТЦК накрили Україну, водіїв чекає несподіванка": запрацюють ці процедури перевірок та нововведення
Оголошення