• Головна
  • У Тернополі на вулиці Морозенка встановили 16 нових світильників
18:15, 11 травня 2012 р.

У Тернополі на вулиці Морозенка встановили 16 нових світильників

7 травня здано в експлуатацію освітлення вулиці Морозенка, що в Тернополі. Ці роботи здійснено, як один з етапів облаштування нової тролейбусної лінії довкола мікрорайону «Аляска».

- Силами працівників енергогосподарства КП «Тернопільелектротранс» здійснено демонтаж старого освітлення та завершено роботи з облаштування опор сучасними лампами освітлення вітчизняного виробництва. Загалом встановлено 16 світильників з енергозберігаючими лампами, які майже в два рази дозволять зекономити споживання електроенергії, - зазначив головний інженер тролейбусного депо Ростислав Кулина.

Зазначимо, що до кінця травня заплановано почепити контактний провід вздовж усієї нової тролейбусної гілки, а з вересня новим маршрутом довкола мікрорайону «Аляски» поїдуть перші тролейбуси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
"Гроза і дощ суне в конкретний регіон України, нещадна злива накриє ці області лютою негодою": вода хлине на тлі спеки
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
Оголошення
live comments feed...