
12:30, 14 травня 2012 р.
Завтра на тернопільських заправках подешевшає бензин
Експертно-аналітична група з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості ухвалила рішення щодо поетапного зниження ціни на всі бензини на 5 коп. за літр з 12 травня і ще на 5 коп. за літр з 15 травня 2012 року.
"На засіданні Експертно-аналітичної групи 11 травня 2012 року було прийнято рішення про поетапне зниження ціни на всі бензини на 5 коп. за літр з 12 травня і ще на 5 коп. за літр з 15 травня 2012 року", - наголошується в повідомленні ЕАГ.
Учасники засідання констатували зниження цін на нафту на світових ринках, а також наявність достатніх запасів нафтопродуктів для забезпечення стабільності на внутрішньому ринку.
Було також зазначено, що в рамках попередніх рекомендацій Експертно-аналітичної групи учасники ринку знизили ціну на дизпаливо на 10 копійок - пише кореспондент.
За даними НТЦ Психея, середня ціна бензину А-95 на АЗС України станом на 11 травня становила 11,21 грн/л, бензину А-92 - 10,85 грн/л, дизельного палива - 10,25 грн/л.
Нагадаємо, 5 квітня Кабмін в цілому схвалив рішення ввести плаваючу ставку акцизного збору з нафтопродуктів. За словами заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Макухи, законопроект схвалений урядом, але вимагає незначного доопрацювання. При цьому експерти вважають, що зниження акцизів на паливо є єдиним і оперативним способом стабілізації цін на українському ринку, що можна зробити без шкоди для державного бюджету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:23, 29 травня
3
21:28, 27 травня
4
12:29, 6 червня
353
live comments feed...
Коментарі