• Головна
  • Прокуратура відреагувала на порушення прав малолітньої дитини міськрадою Тернополя
18:00, 15 травня 2012 р.

Прокуратура відреагувала на порушення прав малолітньої дитини міськрадою Тернополя

На вимогу прокурора міста Тернополя з офіційного сайту Тернопільської міської ради знято повідомлення від 5 травня 2012 року під назвою «У Тернополі другокласника спіймали за графіті», у якому всупереч законодавству було оприлюднено детальну інформацію про малолітню дитину.

У новині йшлося прозатримання працівниками міліції дев’ятирічного школяра, який нібито фарбою з балончику пошкодив фасад одного з будинків міста Тернополя. У вказаному повідомленні було зазначено детальну інформацію про малолітню дитину (ПІБ, місце проживання та навчання), що суперечить вимогам ст.10 Закону України «Про охорону дитинства».

Більше того, як засвідчила проведена органами внутрішніх справ перевірка, школяр жодного відношення до пошкодження фарбою будівлі не мав.

На вимогу прокурора міста Тернополя, з метою захисту прав дитини, зазначене повідомлення знято з офіційного сайту Тернопільської міської ради.

На даний час прокуратурою міста Тернополя вирішується питання щодо притягнення до передбаченої законом відповідальності посадової особи міської ради, з вини якої було допущено порушення законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Мобілізація чоловіків до 1 серпня масово охопить осіб цього віку, повістки накриють тисячі людей": куди відправлять служити
Град і потужний холод зайде завтра в регіон, злива і могутній дощ піде на міста і автомобілі: де чекати на жахливу негоду?
"За 8 порушень людей почнуть масово відправляти в ТЦК, чоловіки шукають свої ознаки в переліку": мобілізація та повістки
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
Оголошення
live comments feed...