На Тернопільщині немає перевищення епідемічного порогу на грип та ГРВІ

У Тернопільській області захворюваність на грип та ГРВІ досягнула середнього рівня і надалі очікується стрімке зростання.

Про це сьогодні, 5 грудня, в коментарі 0352.ua розповів заступник директора Тернопільського обласного лабораторного Центру Міністерства охорони здоров’я України з дослідження біологічних факторів Володимир Паничев. 

"У Міністерстві охорони здоров'я кажуть, що захворюваність на грип прийшла на 2 тижні раніше, аніж очікувалось. Загалом у Тернопільській області не перевищено епідпоріг, окрім Борщівського району, де кількість захворілих становить 443 особи. Сьогодні чітка динаміка хворих відстежується, втім, зростання точно можна визначити лише за статистикою зареєстрованих випадків, адже люди дуже часто не звертаються за допомогою до лікарів, а особливо, коли це легка форма, тому точну кількість визначити не можливо", - розповів Володимир Паничев.

Зазначимо, що впродовж минулого тижня 204 хворих та грип та ГРВІ госпіталізували у лікарню, серед них 152 дітей. 

У Тернопільському обласному лабораторному центрі наголошують, що загальна кількість хворих та грип та ГРВІ становить 3750 осіб. За останню добу зафіксовано 56 дітей та 29 дорослих із діагнозом ГРВІ.

грип_ГРВІ_Тернопіль_епідемічний_поріг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі