• Головна
  • Учні тернопільських шкіл хворіють на невідомий штам грипу: чому школи не закривають на карантин?
16:00, 11 грудня 2016 р.

Учні тернопільських шкіл хворіють на невідомий штам грипу: чому школи не закривають на карантин?

Зараз учні багатьох шкіл дуже часто хворіють на якийсь невідомий штам грипу. Ознаки його такі: хвороба починається із почервоніння очних яблук (ніби дитину продуло), закладає ніс, висока температура ( в деяких дітей і невисока), ломить все тіло,- повідомила сайт 0352 тернополянка Зоряна.

Почервоніння очей залишається протягом усього перебігу хвороби, очі страшно закисають, наче гниють, причому переходить від одного ока, до іншого. На другий день може закласти горло, як при ангіні. Останній етап грипу - сухий кашель.

Чому не закривають школи на карантин? Вже закриють тоді, коли всі перехворіють? В школі, куди ходять мої діти, в класах майже половини дітей через хворобу зараз немає,- запитує Зоряна.

До речі, в кількох сусідніх обласних центрах карантин в школах триває вже більше тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантинвТернополі #Учнітернопільськихшкілхворіютьнагрип
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
Мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК шукає літніх чоловіків з 3-ма ознаками: нові групи служитимуть у цих місцях
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
Оголошення