• Головна
  • Тернопільські школярі організували Андріївські вечорниці (відео)
11:45, 14 грудня 2016 р.

Тернопільські школярі організували Андріївські вечорниці (відео)

Відродити українські традиції вирішили учні школи мистецтв. Вони організували Андріївські вечорниці. Разом з ними розважалися і наші кореспонденти.

Семикласники Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети напередодні свята Андрія Первозванного влаштували тематичні вечорниці в українському стилі, повідомляє Інтб. Вони танцювали, декламували вірші, розповідали гуморески, ставили сценки – одним словом весело та з користю провели своє дозвілля в «Етноцентрі», що знаходиться в міській бібліотеці №4 для дорослих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #вечорниці #ворожіння #традиції
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення