• Головна
  • Стало відомо, скільки тернополянам доведеться заплатити за незаконно зрубану ялинку
18:00, 14 грудня 2016 р.

Стало відомо, скільки тернополянам доведеться заплатити за незаконно зрубану ялинку

Сьогодні у Тернополі проводиться активна підготовка до новорічних свят, отож, пошук придбання чарівної ялинки для дому бентежить напевно не одну сім'ю. Цього року, якщо комусь заманеться незаконно зрізати ялинку, доведеться заплатити чималу суму.

Про це повідомили у прес-службі Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, інформує 0352.ua.

Ліси природного заповідника «Медобори» сьогодні ретельно охороняються від незаконного вирубування, адже лісники не стоять осторонь цієї проблеми. Варто зазначити, що  за самовільне втручання людини до зрубування молодих хвойних та вічнозелених дерев (віком до 41 року) може призвести до кримінальної відповідальності, або й навіть до позбавлений волі.

Штрафи за зрубане дерево визначаються відповідно до діаметра. До прикладу, за зрізані хвойні дерева тернополянам доведеться заплатити ось такі кошти:

До 10 см, – 328 грн.

Від 10,1-14 см – 572 грн.

Від 14,1-18 см – 1496 грн.
Від 18,1-22 см – 3040 грн.
Від 22,1-26 см – 5344 грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ялинка_незаконна_придбати_у_Тернополі
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"Потужний снігопад та шалене похолодання за крок від цього регіону, мороз і крижана злива вперіщать в Україні": йде холод
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення