• Головна
  • У Тернополі зовнішній вигляд острівка закоханих знову зіпсували (Фото)
09:00, 16 грудня 2016 р.

У Тернополі зовнішній вигляд острівка закоханих знову зіпсували (Фото)

На острові кохання провели санітарну обрізку тополь.

Як наслідок зовнішній вигляд острівка зараз не вражає. Голі обрізані стовбури радше відлякують людей від цього колись затишного місця.

"Вони, звісно ж відростуть, щоправда вже не матимуть попереднього вигляду та висоти. Тепер на довготривалий період острів набув такого вигляду, як у 50-60х роках, адже за висотою ці дерева фактично зрівнялися із також обрізаними кілька років тому вербами по периметру острівка", – йдеться в повідомленні спільноти Від Тарнополя до Тернополя.

Як виглядав острівок ще донедавна можна побачити на фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#острівок

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Трійця 2025: коли святкуємо Зелені свята та які традиції збереглися
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Оголошення
live comments feed...