У Тернополі планують встановити 114 велопарковок

Велостійки трьох різних типів встановлять по різних мікрорайонах міста, біля установ та магазинів. До Нового року планують встановити перші 12, а згодом усі інші. Вартість однієї такої велостійки близько 15 000 грн.

- Взагалі це ідея міської ради і приємно, що ці велопарковки виготовлятиме не інша область, а тернопільське державне підприємство "Промінь", тобто всі податки залишаються в Тернополі, - каже 20хвилин директор заводу "Промінь" Тарас Білан. - Проект з велопарковками розбитий на три різні блоки. Принцип такий, що навесні робити їх немає змісту, адже дороблять їх восени, а тоді вони уже і не потрібні.

Наразі один експериментальний зразок з декоративним велосипедом розміщено в Парку Слави. Вартість однієї такої парковки 14 500 - 15 000 грн. Загалом, як повідомляє голова ГО "ВелоТЕ" Юрій Суходоляк, буде 114 велостійкок трьох типів - декоративні, Т-подібні та секційні.

Перших 12 зелених велопарковок встановлять по місту до Нового року.

- З понеділка ми почнемо встановлюватиме велопарковки по місту, - каже Тарас Білан. - Як мать виглядати ці парковки ми узгоджували з велосипедистами. А місця, де їх розташувати підказували тернополяни. Наразі жодного негативного відгуку від людей не було. Де у Тернополі будуть заплановані велопарковки дивіться тут.

Тернопіль велопарковки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі