
08:30, 16 грудня 2016 р.
Вифлеємський Вогонь Миру вже у Тернополі (відео)
У Тернопіль привезли Вифлеємський Вогонь Миру. Уже п’ятнадцятий рік поспіль пластуни Тернопільського осередку їздять у Відень, щоб привезти у наше місто святий вогонь, який до столиці Австрії привозять із Вифлеєму.
Детальніше дивіться у сюжеті тв4.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:28, 2 червня
27
10:52, 5 червня
11:16, Вчора
31
