У міській раді дали відповідь на петицію про те, чи ремонтуватимуть вулицю Дорошенка

Мешканці міста неодноразово скаржились на те, щоб на вулиці Дорошенка відремонтували дорожнє покриття, адже на цій ділянці дороги дуже велика кількість ям.
У зв'язку із цією проблемою Кабан Сергій Миколайович на сайті єдиної системи місцевих петицій подав петицію на розгляд міської ради, яка набрала необхідну кількість голосів. У міській раді розглянули цю проблему і опублікували відповідь 14 грудня 2016 року.
На електронну петицію відповів заступник міського голови Владислав Стемковський, який повідомив, що вулицю Дорошенка було обстежено та виявлено руйнування асфальтобетонного покриття проїзної частини та тротуару. Загальна площа дорожнього покриття становить 480 м2. 
"Через брак коштів у міському бюджеті на даний час вулицю Дорошенка відремонувати неможливо", - зазначив заступник міського голови.
Вітім, Владислав Стемковський наголосив на тому, що під час формування бюджету на 2017 рік буде розглянуто питання стосовно проведення поточного ремонту ділянки дороги на вул. Дорошенка. 

Нагадаємо, що мешканці міста розпочали збирати підписи 8 листопада 2016 р. Загалом електронна петиція набрала 306 голосів. 

петиція_вулиця_Дорошенка_ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі