На Театральному майдані Тернополя будуть роздавати кутю

Роздавати  кутю на Театральному майдані у Тернополі будуть отці й брати францисканці з монастиря, що на вул. Володимира Великого.

Наразі організатори акції із Чину Братів Менших (францисканців) східного обряду заохочують небайдужих допомогти продуктами для приготування цієї куті.

— Ми годуємо бідних і щодня на суп до нас приходять приблизно 30 людей, — розповідає 20хвилин брат Вальдемар Чарнуцький Чину Братів Менших. — Одразу від заснування монастиря ми роздавали хліб, але однієї суворої зими, у 2012 році, ми відкрили благодійну їдальню і вона прижилася. Цього року також 3 або 4 січня влаштовуємо при монастирі передріздвяну вечерю. А 6 січня, у надвечір’я Різдва, будемо роздавати кутю.

З кутею тернопільські францисканці прийдуть на головний майдан міста приблизно об 11.00 і будуть там, доки кутю не розберуть. Ще роздаватимуть різдвяні листівки.

— Зараз також звертаємося до тих, хто може допомогти продуктами, потрібними для приготування куті, — продовжує брат-францисканець. — Звертатися можна безпосередньо до мене або до наших волонтерів.

Тел. Брата Вальдемара — 096-186-73-66. Тел. волонтера Юрія — 097-113-95-58.

Тернопіль кутя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі