У Тернополі триває акція «Вільні обійми»

Вона стартувала 20 грудня. Ініціаторами стали студенти тернопільських вишів. Вони закликають жителів обласного центру дарувати один одному позитивні емоції і тепло через вільні обійми.

Флешмоб триває на Театральному майдані біля ялинки. Молоді люди готові обійняти кожного. Жителів обласного центру закликають переймати ініціативу.

«Зараз нелегка ситуація в нашій країні. Один одному потрібна підтримка. І ми хочемо закликати тернополян, щоб вони були більш відкриті один до одного, більш щирі. Я впевнена, якщо сказати комусь добре слово, обійняти, це приносить щастя. Йде Різдво і ми повинні налаштовуватися на хвилю радості і добра. Впевнена, що акція «Вільні обійми» може зробити дуже хорошу атмосферу біля ялинки. Хочеться у Тернополі бачити більше щасливих облич», – каже зз учасниця акції «Вільні обійми» Аліна Кравець.

Нагадаємо, акція «Вільні обійми» проходить у Тернополі не вперше. Ініціатори сподіваються, такі позитивні заходи допоможуть людям більше посміхатися та стати щасливими. Ціль акції – поширювати позитив від людини до людини.

Тернопіль студенти обійми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі