На Тернопільщині планують створення мережі Зелених Шляхів (відео)

У 2017 році на Тернопільщині планують створення мережі Зелених Шляхів. Проект реалізовуватимуть у шести районах області.

Про це повідомив начальник відділу туризму облдержадміністрації Назар Яворський під час
регіонального туристичного форуму «Громада. Розвиток. Туризм.», який триває на базі cанаторію «Медобори» у с. Конопківка Теребовлянського району.

«Ми очікуємо сесії обласної ради. Сподіваюся, буде виділено достатньо коштів для реалізації проекту. Наразі плануємо охопити територію Кременецького та Шумського районів, а також території над Дністром в південній частині області», - констатував Назар Яворський.
За його словами, Зелені шляхи – Green Ways – це багатофункціональні маршрути для пересування безмоторними транспортники засобами чи пішохідним способом, що проходять вздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів, річок і закинутих залізничних колій. Ці маршрути координуються місцевими товариствами з метою впровадження концепції сталого туризму і пропаганди здорового способу життя. Зелені маршрути є основою для реалізації місцевих ініціатив соціального характеру і проектів, пов’язаних з охороною природи, ландшафтів, збереженням культурної спадщини, екологічним туризмом і транспортом, що не забруднює навколишнє середовище тощо.

Крім того, у 2017 році в області планують провести перший Тернопільський туристичний форум.

«Також завданням номер один для нас є відродження Західноукраїнської туристичної виставки для того, щоб всі наші райони, міста, а особливо новостворені громади показали свій потенціал, презентували свою продукцію, щоб ми вкотре показали наскільки багате наше Тернопілля. Адже наша область з кожним днем готова приймати все більше гостей», - констатував Назар Яворський.

Тернопільщина мережа туризм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі