У Тернополі прийняли міський бюджет на 2017 рік

Бюджет міста на 2017 рік прийняли депутати на чергові сесії Тернопільської міської ради. Початково сума надходжень складе понад 2 млрд. 107 млн. грн. Це, у порівнянні з 2016 роком, більше на 26%.

Як і раніше основними джерелами надходжень залишається податок з доходів фізичних осіб та акцизний податок.

Бюджетні кошти будуть спрямовані на виплату зарплати з нарахуваннями - 760 млн., енергоносії - 99,5 млн., пільгове перевезення - 31 млн., на одноразову допомогу малозабезпеченим громадянам - 5 млн.

Також будуть виділені кошти у розмірі 7 млн. на витрати громадського бюджету та майже 289 млн. грн. виділять на капітальні видатки, тобто ремонти та придбання обладнання.

- На сферу освіти передбачено майже 667 млн. грн., з них лише 282 млн. грн. – субвенція з державного бюджету. Іншу суму буде виділено з міського бюджету. Кошти спрямують на зарплату, енергоносії, стипендії учням ПТУ, ремонти приміщень, тощо. На сферу охорони здоров’я передбачено 226 млн. гривень, які будуть спрямовані на зарплати, енергоносії, капітальний ремонт приміщень лікарень та амбулаторій, придбання обладнання, тощо. Кошти медичної субвенції, яка складає лише 178 млн., забезпечать потребу по зарплаті лише на 10 місяців 2017 року. Додатково необхідно ще майже 30 млн. грн. Міська рада буде звертатися до Кабінету міністрів з проханням про дофінансування, або ж, у іншому випадку, доведеться ці кошти виділяти із міського бюджету, - розповів очільник міста Сергій Надал.

бюджетміста Тернопіль проектбюджету сесіяміськоїради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі