650 працівників поліції охоронятимуть спокій тернополян під час новорічно-різдвяних свят

Поліцейські Тернопільщини готові забезпечити публічний порядок та безпеку громадян під час новорічно-різдвяних святкувань. У цьому запевнив заступник начальника ГУНП Тернопільщини Руслан Балик.

Зі слів полковника поліції, задля ефективного розрахунку сил та засобів із забезпечення публічної безпеки поліцейські тісно взаємодіють з місцевими органами влади, самоврядування та організаторами масових заходів.

У Новорічну ніч на території області відбудеться понад тридцять масових заходів у яких візьмуть участь майже сорок тисяч громадян. Аби святкування було безпечним, на службу вийдуть 650 працівників поліції. З них безпосередньо у місцях святкування пильнуватимуть за порядком триста поліцейських. Безпеку дорожнього руху на дорогах області забезпечуватимуть шістдесят працівників поліції, а сто сімдесят поліцейських у складі слідчо-оперативних груп реагуватимуть на звернення та повідомлення громадян.

-Напередодні свят триватимуть й профілактичні відпрацювання, - каже Руслан Балик. - Зокрема, відслідковуватимемо факти незаконної реалізації хвойних дерев, стежитимемо за тим, аби не було порушень у сфері довкілля, особливо, що стосується незаконної порубки лісу, попереджатимемо факти назаконної торгівлі. Також хочу нагадати краянам про те, що діє заборона на використання піротехнічних засобів до моменту завершення антитерористичної операції.

Не відпочиватимуть поліцейські і під час Різдва. Особливу увагу приділятимуть тим населеним пунктам, де велика ймовірність міжконфесійних конфліктів. На даний час проводяться робочі зустрічі з головами релігійних громад щодо недопущення правопорушень на міжконфесійному грунті.

Підготовка до забезпечення публічної безпеки під час новорічно-різдвяних свят перебуває на особливому контролі керівництва Головного управління Нацполіції Тернопільщини.

Тернопіль свята поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі