• Головна
  • Тернополян закликають збирати обгортки з цукерок для новорічних прикрас (відео)
14:15, 23 грудня 2016 р.

Тернополян закликають збирати обгортки з цукерок для новорічних прикрас (відео)

В обласному центрі еколого-натуралістичної творчості проводять передноворічну акцію – закликають тернополян збирати обгортки з цукерок і приносити їх або у екоцентр, або у бібліотеку №4 для дорослих, що на бульварі Данила Галицького, 6.

МАРІЯ ЗАЛУЖЕЦЬ, керівник гуртків обласного екологічного центру
«Завжди Миколай приносить дуже багато цукерок, і всі ті папірці, обгортки тоді валяються по місті. Ми організовуємо такий клич «Чисте місто», щоб наше місто було чисте, а де і в селі, щоб збирали з цукерків папірці».

Цукеркові фантики майстри екоцентру використовують для створення новорічних прикрас, повідомляє Інтб.

МАРІЯ ЗАЛУЖЕЦЬ, керівник гуртків обласного екологічного центру
«Складаємо ті папірці у вигляді такої гармошки. Діти складають, а я голкою прошиваю. І так нанизуємо-нанизуємо, і, якщо великі папірці, то получаються такі кулі. Бачите. І їх вішаємо на ялинку. А, якщо маленькі папірці, з льодяників, то нанизуємо на нитку і получається в нас гірлянда».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #цукерки #обгортки #прикраси
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Найшкідливіший спосіб приготування кави: чому ранковий напій може "садити" серце
Оголошення